-10%

Куртка Парка жіноча чорна зимова
2 200 ₴
1 980 ₴
- В наявності
- Код: м 23003
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Куртка жіноча парка чорна з капюшоном. Модель вільного фасону, сезон осінь/зима. Плащівка щільна, водовідштовхувальна. Наповнювач стнтепух, стьобаний із підкладкою. Дуже стильна та зручна з безліччю накладних кишень/книжка.
Розміри 44/48
Повномірні
S/ 44
Обсяг грудей 90 — 94 см
довжина виробу 75 см
.
L/ 48
обхват грудей — 98 -102 см
Довжина виробу 78 см
.
XL/ 50
Обсяг грудей 102 -106 см
довжина виробу 80 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Міжнародний розмір | Oversize S-XL |
| Вид куртки | Парка |
| Тип тканини | Плащівка |
| Сезон | Осінь/Зима |
| Вид утеплювача | Синтепух |
| Колір | Чорний |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Фасон рукава | Реглан |
| Капюшон | Вшитий |
| Застібка | Кнопки, Блискавка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Кількість кишень | 4 шт. |
| Властивості тканини | Водотривкість |
| Довжина від горловини до низу вироба | 70 см |
| Довжина рукава вироба | 73 см |
| Ширина виробу | 55 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 980 ₴


