Новинка

Футболка жіноча однотонна біла з принтом квадрат Pakkoo
605 ₴
- Готово до відправки
- Код: m 3741
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Футболка жіноча однотонна біла з принтом квадрат. Виробництво Туреччина 🇹🇷 фирмы Pakkoo. Тканина бавовняний трикотаж із додаванням лайкри. Футболка вільного фасону, подовжена. Довжина по спинці приблизно 65 см, ширина по грудях приблизно 50 см, довжина рукава 15 см.
Розмір універсальний.
Підходить на р S/M/L
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Довжина рукава вироба | 15 см |
| Оздоблення та прикраси | Стрази |
| Склад | 95% pamuk, 5% lykra |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Застібка | Без застібки |
| Стиль | Класичний |
| Силует | Прямий |
| Виробник | Pakkoo |
| Колір | Білий |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Тип тканини | Текстиль |
| Довжина від горловини до низу вироба | 65 см |
| Ширина виробу | 50 см |
| Стан | Новий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Країна виробник | Туреччина |
| Міжнародний розмір | Oversize S-L |
| Вид виробу | Футболка |
| Щільність | 180 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 605 ₴





