Топ продаж

Кроп-топ футболка чорна мікрорубчик
300 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 441637
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Футболка топ жіноча трикотажна базова однотонна чорна. Модель приталеного фасону, укороченої довжини до талії. На спинці довжина приблизно 35 см. Тканина бавовняна трикотаж мікрорубчик, стрейчева. Виробництво Туреччина.
Розмір єдиний ХS/S/M
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/44 |
| Вид виробу | Топ |
| Міжнародний розмір | S/M |
| Колір | Чорний |
| Силует | Прилеглий |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава | Короткий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Застібка | Без застібки |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Довжина від горловини до низу вироба | 35 см |
| Довжина рукава вироба | 10 см |
| Ширина виробу | 30 см |
| Стан | Новий |
| Щільність | 180 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴



