Новинка

Блузка сорочка жіноча класична чорна шовкова
620 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 3964
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блузка сорочка жіноча однотонна Чорна, виробництво Туреччина. фірми Big Dart. Модель вільного фасона, класичної довжини по спинці 65см, Довжина рукава 62 см. Ткань шовкова - атлас.
Розмір /42/EUR/
Відповідно р 46/48/УКР/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Big Dart |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46 |
| Обхват стегон | 96 см |
| Обхват грудей | 96 см |
| Фасони | Блуза - сорочка |
| Вид виробу | Сорочка |
| Міжнародний розмір | L |
| Колір | Чорний |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Атлас |
| Силует | Прямий |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Стиль | Діловий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина від горловини до низу вироба | 65 см |
| Довжина рукава вироба | 62 см |
| Ширина виробу | 50 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 620 ₴




