Новинка

Кофта лонгслів у рубчик ошатний чорний
455 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 153
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Водолазка гольф жіночий ошатний з відкритим плечем чорний. Виробництво Туреччина. Модель в обтяжку. Тканина теплий трикотаж у рубчик
Розмір єдиний S — M.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/46 |
| Обхват грудей | 90 см |
| Вид виробу | Лонгслив |
| Колір | Чорний |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип тканини | Рубчик |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Фасон вирізу горловини | Виріз-човник |
| Тип коміра | Відкладний |
| Довжина рукава | Довгий |
| Фасон рукава | Довгий |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Застібка | Без застібки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 45 см |
| Довжина рукава вироба | 55 см |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | S/M |
Інформація для замовлення
- Ціна: 455 ₴

