Новинка

Футболка блузка жіноча поло ажурне в'язання жовта
600 ₴
- Немає в наявності
- Код: м 2310
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Стильна модна блузка футболка жіноча трикотажна желтая. Модель поло з комірцем із застібкою на три ґудзики. Красиве ажурне в'язання. Бавовняна нитка з додаванням еластану. М'яка та приємна до тіла. Виробництво Китай. Розмір єдиний.
Подходит на S/M/Л.
Внимание! Колір на фото може відрізнятися від реального залежно від параметрів вашого монітора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/46 |
| Обхват грудей | 90 см |
| Обхват стегон | 90 см |
| Вид виробу | Поло |
| Міжнародний розмір | S/M |
| Колір | Жовтий |
| Силует | Напівприлеглий |
| Тип тканини | В'язання |
| Фасон вирізу горловини | Комір-поло |
| Довжина рукава | Короткий |
| Фасон рукава | Вузький |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Застібка | Гудзики |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Довжина від горловини до низу вироба | 50 см |
| Довжина рукава вироба | 15 см |
| Ширина виробу | 44 см |
| Стан | Новий |
| Щільність | 210 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴




