Топ продаж

Джинсовка жіноча блакитна з жовтогарячим капюшоном
800 ₴
- Немає в наявності
- Код: м 2808
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Куртка 🧥 вітровка джинсова жіноча блакитна з жовтогарячим капюшоном.Модель вільного фасону оверсайз. Джинс котон, не стрейчевий. Капюшон знімний. Довжина по спинці 55 см, довжина рукава 70 см.
Розмір єдиний 44 -48.
Відповідає обсягу грудей 94-102 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/46 |
| Міжнародний розмір | Oversize S-L |
| Вид куртки | Джинсова |
| Тип тканини | Джинс |
| Сезон | Літо |
| Вид утеплювача | Без утеплювача |
| Колір | Блакитний |
| Тип коміра | Відкладний |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Фасон рукава | Довгий |
| Капюшон | Знімний |
| Застібка | Гудзики |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 60 см |
| Довжина рукава вироба | 70 см |
| Ширина виробу | 55 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 800 ₴

