Топ продаж

Футболка жіноча чорна з принтом укорочена
405 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 196
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Футболка жіноча чорна з принтом, спереду на зав'язках, виробництво Туреччина. Модель вільного силуету, укорочень довжини приблизно 45 см. Ткань хб трикотаж . Розмір єдиний 42/44
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/44 |
| Обхват грудей | 90 см |
| Вид виробу | Футболка |
| Міжнародний розмір | S/M |
| Колір | Чорний |
| Силует | Напівприлеглий |
| Тип тканини | Віскоза |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава | Короткий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Напис |
| Застібка | Без застібки |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 45 см |
| Довжина рукава вироба | 15 см |
| Ширина виробу | 46 см |
| Стан | Новий |
| Щільність | 150 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 405 ₴


