Топ продаж

Футболка жіноча чорна укорочена з принтом
385 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 196
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Футболка жіноча чорна бавовняна, виробництво Туреччина 🇹🇷 модель вільного фасону, укороченої довжини приблизно 45 см.Тканина хб трикотаж.
Розмір єдиний 42-46
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/44 |
| Вид виробу | Футболка |
| Міжнародний розмір | S/M |
| Колір | Чорний |
| Силует | Приталений |
| Тип тканини | Віскоза |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава | Короткий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Молодіжний |
| Оздоблення та прикраси | Стрази, Бісер |
| Застібка | Без застібки |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 40 см |
| Довжина рукава вироба | 20 см |
| Ширина виробу | 40 см |
| Стан | Новий |
| Щільність | 180 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 385 ₴


