Топ продаж

Куртка 🧥 джинсовці жіноча косуха синя 🇹🇷 Туреччина
770 ₴
- Немає в наявності
- Код: м 1006
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Куртка вітровка жіноча джинсова синя косуха, виробництво Туреччина. Модель вільного силуету, укороченою довжини до талії. Джинс щільний не стрейчевий.
Розмір європейська сітка 38,/+6/.
Підійде на об'єм грудей 90-94 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Big Dart |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/46 |
| Міжнародний розмір | S/M |
| Вид куртки | Джинсова |
| Тип тканини | Джинс |
| Сезон | Літо |
| Вид утеплювача | Без утеплювача |
| Колір | Синій |
| Тип коміра | Відкладний |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Фасон рукава | Довгий |
| Капюшон | Без капюшона |
| Застібка | Блискавка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 50 см |
| Довжина рукава вироба | 60 см |
| Ширина виробу | 50 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 770 ₴

