Топ продаж

Куртка джинсова сіра класична Туреччина
955 ₴
- Готово до відправки
- Код: The BARK
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Куртка джинсова жіноча Класична виробництво Туреччина. Модель вільного фасону, класичного сірого кольору, трохи подовжена. Довжина по спинці приблизно 65 см..Джинс котон щільний, не стрейчевий.
Розмір S, єдиний оверсайз
Підзяє об'єм грудей 90-94 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/44 |
| Обхват грудей | 94 см |
| Обхват стегон | 90 см |
| Міжнародний розмір | S/M |
| Вид куртки | Джинсова |
| Тип тканини | Джинс |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Вид утеплювача | Без утеплювача |
| Колір | Сірий |
| Тип коміра | Відкладний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Капюшон | Без капюшона |
| Застібка | Гудзики |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 65 см |
| Довжина рукава вироба | 65 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 955 ₴




