SALE

Жіноче плаття-сарафан довжина міді в смужку льон Туреччина
850 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 1357
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Плаття-сарафан жіночий у смужку. Довжина: міді, виробництво Туреччина. Сарафан довжини до середини литки, тканина льон, не стрейчева. Сарафан прямого силуету, приталюється поясом. Довжина сарафана приблизно 90 см. Без кишень.
Розміри 36,38,.
Повномірні, відповідають обсягу стегон 90 см, 94 см
Увага! Колір на фото може відрізнятися від реального залежно від параметрів вашого монітора
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Сарафан |
| Міжнародний розмір | S-M |
| Колір | Сірий |
| Тип тканини | Льон |
| Фасон сукні | Міді |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/46 |
| Обхват стегон | 96 см |
| Обхват талії | 66 см |
| Обхват грудей | 94 см |
| Стиль | Класичний |
| Сезон | Літо |
| Фасон вирізу горловини | V-подібним |
| Фасон рукава | Без рукава |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Смужка |
| Оздоблення та прикраси | Пояс |
| Довжина сукні | Міді |
| Довжина рукава | Без рукава |
| Шлейф | Ні |
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Гудзики |
| Наявність кишень | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴




