SALE

Комбінезон жіночий брючний у смужку льон
855 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 1981
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комбінезон жіночий брючний у смужку, виробництво Туреччина. Тканина льон, не стрейчева. Модель вільного фасону, довжина штанів укорочена 7/8. Розміри 36,38, Європейська сітка, відповідає об'єму стегон 90 см,94 см.
Внимание! Колір на фото може відрізнятися від реального залежно від параметрів вашого монітора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/46 |
| Обхват грудей | 94 см |
| Обхват талії | 66 см |
| Обхват стегон | 94 см |
| Сезонність | Літо |
| Низ | Штани |
| Колір | Сірий |
| Стиль | Класичний |
| Фасон рукава | Без рукава |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Смужка |
| Оздоблення та прикраси | Волани |
| Застібка | Блискавка |
| Довжина крокового шва | 75 см |
| Кількість кишень | 0 шт. |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | S-M |
| Сезон | Літо |
| Вид виробу | Комбінезон прямий |
| Тип тканини | Льон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 855 ₴







