SALE

Жіночий комбінезон ромпер із шортами льон жатка
855 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 1991
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комбінезон із шортами виробництва Туреччина. Тканина льон жатка, не стрейчева. Модель вільного фасону. Є Прорізні кишені. Розмір S. Повномірні. Відповідає обсягу стегон 90 см,
Увага! Колір на фото може відрізнятися від реального залежно від параметрів вашого монітора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Обхват грудей | 90 см |
| Обхват талії | 60 см |
| Обхват стегон | 90 см |
| Сезонність | Літо |
| Низ | Шорти |
| Колір | Теракотовий |
| Стиль | Класичний |
| Фасон рукава | Короткий |
| Тип коміра | Пиджачного крою |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Тип тканини | Жатка |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина крокового шва | 30 см |
| Довжина рукава вироба | 20 см |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | S |
| Сезон | Літо |
| Вид виробу | Комбінезон шорти |
Інформація для замовлення
- Ціна: 855 ₴



