Топ продаж

Костюм жіночий прогулянковий літній трійка
1 100 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 3301
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Костюм жіночий прогулянковий літній трійка, виробництво Туреччина. Модель вільного фасону, середньої посадки. Тканина трикотаж бавовняна, трохи стрейчева. Розміри S/ M, Відповідає об'єм 90 см, 94 см, . Колір чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Обхват стегон | 90 см |
| Обхват грудей | 90 см |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Кофта |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/44 |
| Колір | Чорний |
| Стиль | Молодіжний |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Двонитка |
| Довжина рукава вироба | 60 см |
| Фасон рукава | Довгий |
| Оздоблення та прикраси | Сіточка |
| Застібка | Блискавка |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Стан | Новий |
| Костюм складається з | кофта, Штани |
| Міжнародний розмір | S-M |
| Тип застежки | Блискавка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴








