Топ продаж

Шорти жіночі джинсові багі блакитні Туреччина
1 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 763
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шорти жіночі джинсові блакитні, виробник Туреччина. Фірма Dekploy. Модель багі, вільного фасону, укороченої довжини, з високою посадкою. Довжина крокового шва приблизно 15 см. Джинс-котон не стрейчевий.
Розмір 25 - 28.
Розмірну сітку дивись останнє фото 👉🏻👉🏻👉🏻
Внимание! Колір на фото може відрізнятися від реального залежно від параметрів вашого монітора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 25 |
| Обхват талії | 60 см |
| Обхват стегон | 90 см |
| Тип товару | Шорти |
| Посадка | Завищена талія |
| Колір | Блакитний |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Джинс |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина шорт від лінії талії | 35 см |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість кишень | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | XS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 000 ₴



