Новинка

Жіноча футболка поло з комірцем біла
605 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 2278
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильна футболка жіноча однотонна біла. Виробництво Китай. Модель поло з темно-синім комірцем. Напівобтислого фасону, укороченої довжини по спинці приблизно 45 см. Розмір єдиний 42/46. Тканина хб мікрорубчик.
Увага! Колір на фото може відрізнятися від реального залежно від параметрів вашого монітора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/46 |
| Обхват грудей | 90 см |
| Вид виробу | Футболка |
| Міжнародний розмір | S/M |
| Колір | Білий |
| Силует | Напівприлеглий |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Довжина рукава | Короткий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Довжина від горловини до низу вироба | 45 см |
| Довжина рукава вироба | 15 см |
| Ширина виробу | 38 см |
| Стан | Новий |
| Щільність | 210 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 605 ₴


