Куртка жіноча джинсова чорна класична. Модель класичної довжини, виробництво фабричний Китай. Довжина по спинці приблизно 60 см, ширина під рукавами 55 см. Довжина рукава від воротника 70 см.
Розмір єдиний підходить Л - ХL
Відповідає обсягу грудей 94 - 104 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/50 |
| Міжнародний розмір | Oversize S-L |
| Вид куртки | Джинсова |
| Тип тканини | Джинс |
| Сезон | Літо |
| Вид утеплювача | Без утеплювача |
| Колір | Чорний |
| Тип коміра | Відкладний |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Фасон рукава | Довгий |
| Капюшон | Без капюшона |
| Застібка | Гудзики |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 60 см |
| Довжина рукава вироба | 70 см |
| Ширина виробу | 53 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 751 ₴


