Топ продаж

Шорти джинсові жіночі оливкові Gracpot Туреччина
800 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 4436
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шорти жіночі джинсові короткі оливкові, виробництво Туреччина, фірми Gracpot. Модель вільного фасону з високою посадкою МОМ. Джинс середньої щільності, не стрейчева. Маломірні.
Розміри 25,
Відповідає обсягу 88 см
УВАГА! Відтінок товару на фото можуть відрізнятися від реального залежно від параметрів Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CRACPOT |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 25 |
| Обхват талії | 62 см |
| Обхват стегон | 90 см |
| Тип товару | Шорти |
| Посадка | Завищена талія |
| Колір | Оливковий |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Джинс |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Довжина шорт від лінії талії | 30 см |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість кишень | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | S |
Інформація для замовлення
- Ціна: 800 ₴




