Топ продаж

Джинси жіночі чорні класічні палаццо
1 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 974
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Джинси жіночі Котонові чорні, виробництво Туреччина. Модель вільного фасону кльош від стегна, з високою посадкою. Однотонний забарвлення чорний без потертостей. Джинс щільний, стрейчевий.
Розмірна сітка: дивись останнє фото 👉🏻👉🏻👉🏻
Розмірна сітка: дивись останнє фото 👉🏻👉🏻👉🏻
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Обхват талії | 68 см |
| Обхват стегон | 94 см |
| Вигляд джинсів | Палаццо |
| Посадка | Завищена талія |
| Стиль | Класичний |
| Розмір жіночих джинсів | 27 |
| Колір | Чорний |
| Довжина джинсів/штанів | 36" |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип тканини | Джинс |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість кишень | 4 шт. |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 350 ₴








