Топ продаж

Сорочка жіноча укорочена з принтом напис
550 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 3988
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сорочка жіноча укорочена з принтом напис, чорного кольору. Виробництво Туреччина, фірма Big Dart. Модель вільного фасону, укороченої довжини до пояса штанів. Рукав довгий, повертаються на 3/4. Тканина сорочковий бенгалін
. Розмір єдиний S/М.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Big Dart |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/46 |
| Обхват грудей | 94 см |
| Фасони | Блуза - сорочка |
| Вид виробу | Сорочка |
| Міжнародний розмір | S/M |
| Колір | Чорний |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Бенгалін |
| Силует | Прямий |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Сорочковий |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Напис |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина від горловини до низу вироба | 50 см |
| Довжина рукава вироба | 60 см |
| Ширина виробу | 46 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴




