Топ продаж

Сорочка жіноча котонова, виробництво Китай. Модель вільного фасону, оверсайз, подовжена.назад. З принтом карта корічневого цвета. Тканина котон, м'яка на дотик. Довжина по спинці приблизно 70 см, рукав від коміра 72 см. Ширина сорочки під рукавом 55 см.
Розмір універсальний, оверсайз
. Підходить на р S — ХЛ
Внимание! Колір на фото може відрізнятися від реального залежно від параметрів вашого монітора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/48 |
| Обхват стегон | 100 см |
| Обхват грудей | 96 см |
| Фасони | Блуза - сорочка |
| Вид виробу | Сорочка |
| Міжнародний розмір | Oversize S-L |
| Колір | Коричневий |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип тканини | Коттон |
| Силует | Розширений |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Зі спущеною лінією плеча |
| Стиль | Повсякденний |
| Візерунки і принти | Клітинка |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина від горловини до низу вироба | 70 см |
| Довжина рукава вироба | 70 см |
| Ширина виробу | 55 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 780 ₴

