Топ продаж

Блузка сорочка жіноча великіх розмірів з леопардовим принтом
650 ₴
- Немає в наявності
- Код: м 4007
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Блузка Сорочка жіноча батальна з леопардовим принтом. Виробництво Туреччина, фірми Big Dart. Модель вільного фасону, класичної довжини. Тканина штапель. Рукав довгий і підвертається на 3/4. Довжина по спінці 70 см.
Розміри 44//EUR/
Відповідно р 50//УКР/.
Повномірні.
Відповідає обсягу грудей 98/102/см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Big Dart |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50 |
| Обхват грудей | 100 см |
| Фасони | Блуза - сорочка |
| Вид виробу | Сорочка |
| Міжнародний розмір | L-XL |
| Колір | Чорний |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Штапель |
| Силует | Прямий |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Леопардовий принт |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина від горловини до низу вироба | 75 см |
| Довжина рукава вироба | 65 см |
| Ширина виробу | 60 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴




