Топ продаж

Блузка сорочка жіноча однотонна блакитна укорочена
600 ₴
- Готово до відправки
- Код: m 5202
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блузка сорочка жіноча однотонна блакитна Виробництво Туреччина. Фірма Big Dart. Модель вільного фасону, укороченою довжини. Тканина хб штапель, не стрейчева.
Розмір 38/40/42/EUR/
Відповідно р 44/46/48/УКР/
Обьем по грудях 90/94/98 см.
Дивись розмірну сітку останнє фото 👉🏻👉🏻👉🏻
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Big Dart |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Фасони | Блуза - сорочка |
| Вид виробу | Сорочка |
| Міжнародний розмір | S |
| Колір | Блакитний |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Штапель |
| Силует | Прямий |
| Фасон вирізу горловини | Стійка |
| Тип сорочкового коміра | Комір-стійка |
| Фасон рукава | Довгий |
| Стиль | Класичний |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина від горловини до низу вироба | 57 см |
| Довжина рукава вироба | 63 см |
| Ширина виробу | 46 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴






