
Блузка сорочка жіноча шовкова оверсайз однотонна чорна
625 ₴
- Немає в наявності
- Код: м 3985
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Блузка сорочка жіноча шовкова однотонна чорна. Модель вільного фасону оверсайз, з довгим рукавом, довжина по спинці 70 см, довжина рукава 70 см. Спущене плече. Тканина шовкова атлас. Виробництво Туреччина, фірми Big Dart.
Розмір єдиний.
Підходить на об'єм грудей 90 - 110 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Big Dart |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/48 |
| Фасони | Блуза - сорочка |
| Вид виробу | Сорочка |
| Міжнародний розмір | Oversize S-L |
| Колір | Чорний |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Атлас |
| Силует | Розширений |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина від горловини до низу вироба | 70 см |
| Довжина рукава вироба | 70 см |
| Ширина виробу | 60 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 625 ₴






