Топ продаж

Штани жіночі котонові МОМ балони гірчиці
980 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 121
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штани жіночі котонові виробництво Туреччина.Модель МОМ із високою посадкою, вільного фасону, балони. Довжина 7/8. За середнього зросту 164 см. Тканина котон бавовна. Не стрейчева. Розміри М//L/XL. Розмірна сітка дивись останні фото 👉🏻
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46 |
| Обхват стегон | 96 см |
| Обхват талії | 76 см |
| Фасон штанів | Штани-банани |
| Колір | Бежевий |
| Посадка | Завищена талія |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Коттон |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина крокового шва | 70 см |
| Застібка | Блискавка |
| Тип кишень | Прорізні |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | L |
Інформація для замовлення
- Ціна: 980 ₴





