Топ продаж

Толстовка світшот чорна з капюшоном Туреччина
505 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 1312
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Толстовка світшот молодіжний однотонний чорний з капюшоном, виробництво Туреччина. Тканина турецький трикотаж хб. Розмір єдиний S/M.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид толстовок | Толстовка |
| Колір | Чорний |
| Тип тканини | Двонитка |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/44 |
| Обхват грудей | 90 см |
| Сезонність | Демісезонна |
| Вид утеплювача | Без утеплювача |
| Застібка | Блискавка |
| Капюшон | Вшитий |
| Малюнки і написи | З написами |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Довжина від горловини до низу вироба | 45 см |
| Довжина рукава вироба | 60 см |
| Ширина виробу | 46 |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 505 ₴




