Топ продаж

Комплект сорочка жіноча з майкою
555 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 1015
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оригінальний комплект сорочка жіноча та майка. Виробництво Туреччина. Модель сорочки напівприталеного фасону, стандартної довжини. Сорочка полегшений котон у смужку. Можливо зав'язувати на талії. Рукав довгий, підвертається на 3/4. Майка віскоза з принтом.
Розмір єдиний 44/46.
Внимание! Колір на фото може відрізнятися від реального залежно від параметрів вашого монітора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/46 |
| Обхват стегон | 94 см |
| Обхват грудей | 94 см |
| Фасони | Блуза - сорочка |
| Вид виробу | Сорочка |
| Міжнародний розмір | S/M |
| Колір | Джинс |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Коттон |
| Силует | Напівприлеглий |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Сорочковий |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Смужка |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина від горловини до низу вироба | 60 см |
| Довжина рукава вироба | 62 см |
| Ширина виробу | 46 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 555 ₴


