Топ продаж

Майка жіноча базова в рубчик однотонна лимонна
350 ₴
- Немає в наявності
- Код: м 2852
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Майка жіноча однотонна в рубчик. Ніжного лимонного кольору. Модель класичної довжини, у обтяжку. Виробництво Китай. Тканина бавовняного трикотажу. Модель приталений силует. Ширина виробу 37 см, довжина 50 см.
Розмір єдиний 42-44.
Увага! Колір на фото може відрізнятися від реального залежно від параметрів вашого монітора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/44 |
| Обхват грудей | 90 см |
| Обхват стегон | 94 см |
| Вид виробу | Майка |
| Міжнародний розмір | S/M |
| Колір | Лимонний |
| Силует | Прилеглий |
| Тип тканини | Рубчик |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава | Без рукава |
| Фасон рукава | Без рукава |
| Стиль | Класичний |
| Застібка | Без застібки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 50 см |
| Ширина виробу | 38 см |
| Стан | Новий |
| Щільність | 210 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴


