Топ продаж

Футболка топ жіноча вставка сітка Barbe
380 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 2303
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Футболка топік жіночий із написом бар'єри та вставками із сіточки. Модель вільного фасону, укороченої довжини до талії. Виробництво Туреччина.Тканина хб трикотаж, трохи стрейчева Розмір єдиний 42-46.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/44 |
| Вид виробу | Футболка |
| Міжнародний розмір | S/M |
| Колір | Жовтий |
| Силует | Приталений |
| Тип тканини | Віскоза |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава | Короткий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Молодіжний |
| Оздоблення та прикраси | Стрази |
| Застібка | Без застібки |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 40 см |
| Довжина рукава вироба | 15 см |
| Ширина виробу | 40 см |
| Стан | Новий |
| Щільність | 180 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 380 ₴







