Спідниця джинсова сіра, виробництво Туреччина Модель середньої довжини міді з розрізом спереду. Джинс трохи стрейчеві. Розмір 34/+6/.
Відповідно до обсягу стегон 84/86 см..
. Довжина бічного шва 68 см.
Увага! Колір на фото м окаже відрізнятися від реального залежно від параметрів вашого монітора
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 40 |
| Обхват талії | 60 см |
| Обхват стегон | 88 см |
| Вид спідниці | Олівець |
| Силует | Прямий |
| Колір | Блакитний |
| Сезон | Демісезон |
| Тип тканини | Джинс |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина виробу | 70 см |
| Кількість кишень | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | XS-S |
| Застібка | Блискавка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 655 ₴






