розмірна таблиця
|
|
|
||
| р 27 | об'єм талії 6870см | об'єм стегон 94/96см | довжина 80 см |
| р 31 | об'єм талії 8084 см | об'єм стегон 102/106 см | довжина 82 см |
Спідниця джинсова синя, довжина міді, розріз спереду. Виробництво Туреччина. Джинс щільний, трохи стрейчеві.
Розміри 27/ 31
Довжина спідниці по бічному шву 80 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Обхват талії | 68 см |
| Обхват стегон | 94 см |
| Вид спідниці | Міді |
| Силует | Прямий |
| Посадка | Завищена талія |
| Колір | Синій |
| Сезон | Демісезон |
| Тип тканини | Джинс |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Стиль | Класичний |
| Довжина виробу | 80 см |
| Кількість кишень | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | M/L |
| Застібка | Блискавка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 905 ₴




