SALE

Футболка жіноча базова чорна з принтом
355 ₴
- Готово до відправки
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Футболка жіноча базова чорна з принтом. Класична модель футболки в єдиному розмірі 42/46. Довжина по спинці приблизно 60 см. Тканина бавовна з еластином
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/46 |
| Обхват грудей | 94 см |
| Вид виробу | Футболка |
| Міжнародний розмір | S/M |
| Колір | Чорний |
| Силует | Напівприлеглий |
| Тип тканини | Віскоза |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава | Короткий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Напис |
| Застібка | Без застібки |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Довжина від горловини до низу вироба | 50 см |
| Довжина рукава вироба | 15 см |
| Ширина виробу | 46 см |
| Стан | Новий |
| Щільність | 180 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 355 ₴

