Новинка

Джинсовка жіноча блакитна з жовтим капюшоном
750 ₴
- Немає в наявності
- Код: м 2806
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Куртка вітровка жіноча джинсова блакитна з жовтим капюшоном, виробництво Китай 🇨🇳 Модель вільного фасону, класичної довжини, довжина по спинці приблизно 60 см, довжина рукава 62 см. Капюшон знімний, на ґудзиках. Розміри єдиний, оверсайз. Підходить на р 42-46.
Відповідає обсягу грудей 88-96 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/46 |
| Міжнародний розмір | Oversize S-L |
| Вид куртки | Джинсова |
| Тип тканини | Джинс |
| Сезон | Літо |
| Вид утеплювача | Без утеплювача |
| Колір | Блакитний |
| Тип коміра | Відкладний |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Фасон рукава | Довгий |
| Капюшон | Знімний |
| Застібка | Гудзики |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 60 см |
| Довжина рукава вироба | 60 см |
| Ширина виробу | 48 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴

