Sale

Джинси жіночі скіні американки блакітні рваний низ
855 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 503
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Джинси жіночі стрейчеві, скіні. американки, виробництво Туреччина. Модель в обтягнення, з високою посадкою, класичного блакитного кольору. Рвані внизу, Довжина до щиколотки. Розміри 27, 28, 29. Трохи маломірні, фактично на розмір менший.
Внимание! Колір на фото може відрізнятися від реального залежно від параметрів вашого монітора.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Обхват талії | 60 см |
| Обхват стегон | 88 см |
| Вигляд джинсів | Завужені |
| Посадка | Завищена талія |
| Стиль | Молодіжний |
| Розмір жіночих джинсів | 26 |
| Колір | Блакитний |
| Довжина джинсів/штанів | 30" |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Стретч |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Оздоблення та прикраси | Стрази |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість кишень | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | XS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 855 ₴



