-10%

Куртка жіноча демісезонна однотонна лимонна
1 000 ₴
900 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 3039
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Куртка жіноча демісезонна однотонна лимонна.Модель вільного фасону, класичної довжини 65см, виробництво фабричний Китай. Наповнювач биопух. довжина рукава 62 див.
Розміри 42/ 44/ 46.
Відповідає об'єм грудей 90/ 94/ 96см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/44 |
| Міжнародний розмір | M/L |
| Вид куртки | Коротка |
| Тип тканини | Плащівка |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Вид утеплювача | Холлофайбер |
| Колір | Салатний |
| Тип коміра | Стійка |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Фасон рукава | Довгий |
| Капюшон | Знімний |
| Застібка | Блискавка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Довжина від горловини до низу вироба | 65 см |
| Довжина рукава вироба | 62 см |
| Ширина виробу | 50 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴

