SALE

Светр жіночий в'язаний теплий травка Туреччина
505 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 2303
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Светр жіночий в'язаний теплий виробництво Туреччина. Модель вільного фасону, "оверсайз". В'язання вільне, склад 50% вовна, 50% акрил. Розмір єдиний 44-48
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/48 |
| Обхват грудей | 94 см |
| Обхват стегон | 94 см |
| Вид виробу | Светр |
| Колір | Чорний |
| Сезон | Зима |
| Тип тканини | В'язання |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Довжина рукава | Довгий |
| Фасон рукава | Довгий |
| Стиль | Класичний |
| Застібка | Без застібки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 55 см |
| Довжина рукава вироба | 60 см |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | M-L |
Інформація для замовлення
- Ціна: 505 ₴




