Новинка

Куртка бомбер жіноча демісезонна стьобана
1 405 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 585
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Куртка бомбер жіноча демісезонна однотонна чорна. Модель вільного фасону, укороченої довжини. Стьобана рельєфною строчкою. Трохи утеплена. Довжина по спинці 50 см, довжина рукава 60 см. Виробництво Китай.
Размер M/44/, L/46/, XL/48/. Відповідає обсяг грудей 94/98/102 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46 |
| Обхват грудей | 94 см |
| Обхват стегон | 90 см |
| Міжнародний розмір | M |
| Вид куртки | Бомбер |
| Тип тканини | Плащівка |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Вид утеплювача | Синтепон |
| Колір | Чорний |
| Тип коміра | Стійка |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Фасон рукава | Довгий |
| Капюшон | Без капюшона |
| Застібка | Блискавка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Водотривкість |
| Довжина від горловини до низу вироба | 55 см |
| Довжина рукава вироба | 62 см |
| Ширина виробу | 50 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Так |
| Особливості | На блискавці |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 405 ₴

