Топ продаж

Сорочка жіноча оверсайз біла Туреччина
580 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: м 3900
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блузка сорочка жіноча біла оверсайз моделі, вільного силуету. Подовжена,довжений рукав, виробництво Туреччина, фірма Big Dart. Тканина сорочкова, не стрейчеві. Тримає форму, не просвічує. Довжина по спинці приблизно 70 см, спущена плече.
В єдиному розмірі, підходить на р S-L
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Big Dart |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/46 |
| Фасони | Блуза - сорочка |
| Вид виробу | Сорочка |
| Міжнародний розмір | Oversize S-L |
| Колір | Білий |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Поліамід |
| Силует | Розширений |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Сорочковий |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина від горловини до низу вироба | 70 см |
| Довжина рукава вироба | 70 см |
| Ширина виробу | 55 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 580 ₴




