Топ продаж

Куртка кардиган джинсова жіноча бойфренд рванка Туреччина
990 ₴
- Готово до відправки
- Код: м3737
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Куртка кардиган джинсова жіноча вільного фасону бойфренд, виробництво Туреччина. Насиченого синього кольору. Розмір єдиний М-ХЛ. Підходить на обхват стегон відповідно 90-96 см. Довжина по спинці приблизно 70 см. На грудях модель дуже вільна, звужена до стегон
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/50 |
| Міжнародний розмір | Oversize S-XL |
| Вид куртки | Джинсова |
| Тип тканини | Джинс |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Вид утеплювача | Без утеплювача |
| Колір | Синій |
| Тип коміра | Відкладний |
| Фасон рукава | Зі спущеною лінією плеча |
| Капюшон | Без капюшона |
| Застібка | Гудзики |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 70 см |
| Довжина рукава вироба | 70 см |
| Ширина виробу | 55 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 990 ₴





