
Костюм жіночий прогулянковий ошатний Raw Туреччина
1 750 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 125
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Костюм жіночий прогулянковий виробництво Туреччина, фірми Raw. Тканина полегшена жатка., не стрейчева.Брюки висока посадка, тип шаровари. Довжина 7/8.
Розміри S, Повномірні, об'єм грудей і стегон 90 см.
Внимание! Колір на фото може відлущуватися від річкового залежно від параметрів вашого монітора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAW |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Обхват стегон | 90 см |
| Обхват грудей | 90 см |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Блузка |
| Низ | Кюлоти |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/44 |
| Колір | Лавандовий |
| Стиль | Повсякденний |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Жатка |
| Фасон вирізу горловини | Квадратний |
| Довжина рукава вироба | 25 см |
| Фасон рукава | Короткий |
| Оздоблення та прикраси | Розрізи, Паєтки |
| Застібка | Блискавка |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Стан | Новий |
| Костюм складається з | Блуза, Штаны |
| Міжнародний розмір | S |
| Тип застежки | Блискавка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 750 ₴




