
Костюм жіночий спортивний прогулянковий Raw Туреччина
1 100 ₴
- Готово до відправки
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Костюм жіночий прогулянковий виробництво Туреччина, фірми Raw. Тканина комбінована, жилет із жатки, штани щільніша плащівка. Довжина штанів до щиколотки, посадка середня.
Розмір S, M,
Повномірні, розмір відповідає р44, 46,
Внимание! Колір на фото може відрізнятися від реального залежно від параметрів вашого монітора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAW |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Обхват стегон | 94 см |
| Обхват грудей | 94 см |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Бомбер |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/46 |
| Колір | Пудровий |
| Стиль | Повсякденний |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Жатка |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Фасон вирізу горловини | U-подібний |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Довжина рукава вироба | 15 см |
| Фасон рукава | Короткий |
| Застібка | Блискавка |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Стан | Новий |
| Костюм складається з | кофта, Штани |
| Міжнародний розмір | S-M |
| Тип застежки | Блискавка |
| Стать | Жіночий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴





