Новинка

Футболка блузка жіноча поло ажурне в'язання чорна
605 ₴
- Немає в наявності
- Код: м 2310
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Оригінальна блузка футболка жіноча. Модель поло. Гарна ажурна в'язка. Застібка на три ґудзики. Бавовняна нитка з додаванням еластану. Виробництво Китай. Розмір єдиний. Підходить на 42/44/46
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/46 |
| Обхват грудей | 90 см |
| Обхват стегон | 90 см |
| Вид виробу | Поло |
| Міжнародний розмір | S/M |
| Колір | Чорний |
| Силует | Напівприлеглий |
| Тип тканини | В'язання |
| Фасон вирізу горловини | Комір-поло |
| Довжина рукава | Короткий |
| Фасон рукава | Вузький |
| Стиль | Класичний |
| Застібка | Гудзики |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Довжина від горловини до низу вироба | 50 см |
| Довжина рукава вироба | 20 см |
| Ширина виробу | 44 см |
| Стан | Новий |
| Щільність | 210 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 605 ₴






