Новинка

Футболка жіноча поло ангора коричнева
705 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 2787
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Класична футболка жіноча. Модель поло, з коміром, на ґудзиках. Виробництво Китай. Тканина типу ангора, м'яка, пухнаста, приємна на дотик, стрейчева. Розмір один, універсальний.
Підходить на S/M/Л. Відповідають об'ємом по грудях 90-98 см.
Внимание! Колір на фото може відрізнятися від реального залежно від параметрів вашого монітора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Обхват грудей | 90 см |
| Обхват стегон | 90 см |
| Вид виробу | Футболка |
| Міжнародний розмір | Oversize S-L |
| Колір | Коричневий |
| Силует | Напівприлеглий |
| Тип тканини | Ангора |
| Фасон вирізу горловини | Комір-поло |
| Довжина рукава | Короткий |
| Фасон рукава | Вузький |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Застібка | Гудзики |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Довжина від горловини до низу вироба | 50 см |
| Довжина рукава вироба | 20 см |
| Ширина виробу | 46 см |
| Стан | Новий |
| Щільність | 180 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 705 ₴

