Куртка джинсовая
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/46 |
| Міжнародний розмір | Oversize S-L |
| Вид куртки | Джинсова |
| Тип тканини | Джинс |
| Сезон | Літо |
| Вид утеплювача | Без утеплювача |
| Колір | Сірий |
| Тип коміра | Відкладний |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Фасон рукава | Довгий |
| Капюшон | Без капюшона |
| Застібка | Гудзики |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 65 см |
| Довжина рукава вироба | 62 см |
| Ширина виробу | 50 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 771 ₴


