Топ продаж

Сорочка жіноча в червону карту оверсайз Туреччина 🇹🇷
850 ₴
- В наявності
- Код: м 1961
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сорочка жіноча в карту виробництво Туреччина, фірми Big Dar. Модель вільного фасону, оверсайз.Тканина сорочковий полівіс. Довжина по спинці приблизно 70 см, довжина рукава 62 см,
Розмір S/ M/ L/.
Підходить на об'єм грудей 90/94/98 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Big Dart |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/48 |
| Фасони | Блуза - сорочка |
| Вид виробу | Сорочка |
| Міжнародний розмір | Oversize S-L |
| Колір | Червоний |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип тканини | Байка |
| Силует | Розширений |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Клітинка |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина від горловини до низу вироба | 76 см |
| Довжина рукава вироба | 70 см |
| Ширина виробу | 55 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴






