
Сорочка туніка жіноча довга хакі
700 ₴
- В наявності
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сорочка туніка жіноча довга виробництво Туреччина, фірми Big Dar. Модель вільного фасону, приталивается куліскою. Тканина хб коттон. Розміри 36,38. Європейська сітка. УКР 42/44
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Big Dart |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 38 |
| Обхват стегон | 90 см |
| Обхват грудей | 90 см |
| Фасони | Батник |
| Вид виробу | Сорочка |
| Міжнародний розмір | S |
| Колір | Хакі |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Бенгалін |
| Силует | Прямий |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Напис |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Застібка | Блискавка |
| Довжина від горловини до низу вироба | 90 см |
| Довжина рукава вироба | 62 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴



