Топ продаж

Футболка чоловіча бордова з принтом Туреччина
435 ₴
- Готово до відправки
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Футболка чоловіча батал виробництво Туреччина, з принтом, фірми Enjoy. Тканина турецький трикотаж хб. віскоза. Колір тільки бордо. Модель вільного фасону
. Розмір — 2XL,
Розмірна сітка дивись останні фото 👉🏻
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Модель | Футболка |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 50 |
| Обхват грудей | 96 см |
| Колір | Бордовий |
| Тип тканини | Віскоза |
| Силует | Прямий |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Класичний |
| Малюнки і написи | З написами |
| Довжина від горловини до низу вироба | 72 см |
| Довжина рукава вироба | 25 см |
| Ширина виробу | 50 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | XXL |
| Щільність тканини | 160 г/м2 |
| Вид виробу | Футболка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 435 ₴



