Топ продаж

Футболка чоловіча однотонна мис
435 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 322
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Футболка чоловіча однотонна з написом RAW, з вирізом мис. Виробництво Туреччина, фірми Enjoy. Тканина хб трикотаж віскоза, трохи стрейчеві.
Розміри кольору хакі 1ХЛ,2ХЛ, 3XL.
Розмірну сітку дивись останнє фото 👉🏻
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Enjoy |
| Країна виробник | Туреччина |
| Модель | Футболка |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 46/48 |
| Обхват грудей | 96 см |
| Колір | Хакі |
| Тип тканини | Віскоза |
| Силует | Прямий |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Класичний |
| Малюнки і написи | З написами |
| Довжина від горловини до низу вироба | 72 см |
| Довжина рукава вироба | 25 см |
| Ширина виробу | 50 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | L-XL |
| Щільність тканини | 160 г/м2 |
| Вид виробу | Футболка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 435 ₴



