Новинка

Блузка сорочка жіноча льон жатка коричнева
1 010 ₴
- Готово до відправки
- Код: м 8695
+380680642115
- +380 (68) 064-21-15вайбер Оксана
- +380 (99) 423-31-06Оксана
- +380 (99) 478-89-29Володимир
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блузка сорочка жіноча лляна однотонна коричнева. Виробництво Туреччина, фірми Chepharis. Тканина бавовняний жатка сорочковий, не стрейчевий. Модель вільного фасону, оверсайз, рукав спущений. Довжина по спинці приблизно 70 см, довжина рукава від горловини 70 см. Ширина сорочки по грудях приблизно 60 см.
Розмір єдиний, підходить на S — ХЛ
Внимание! Колір на фото може відрізнятися від реального залежно від параметрів вашого монітора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/50 |
| Обхват стегон | 94 см |
| Обхват грудей | 94 см |
| Фасони | Блуза - сорочка |
| Вид виробу | Сорочка |
| Міжнародний розмір | Oversize S-L |
| Колір | Коричневий |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Жатка |
| Склад | 83% Viscose, 17% Organic Nylon |
| Силует | Розширений |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Зі спущеною лінією плеча |
| Стиль | Класичний |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина від горловини до низу вироба | 70 см |
| Довжина рукава вироба | 70 см |
| Ширина виробу | 60 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 010 ₴





